TIPY A NÁVODY

 
 
 

... jediný špecializovaný online obchod so svadobnými darmi

 
 
 
Úvod > TIPY A NÁVODY
 

Facebook zmenil pravidlá zobrazovania stránok. Podľa týchto krokov nám zostanete verní i naďalej.

 Určite ste už postrehli, že sa vám nezobrazujú príspevky všetkých stránok, ktorých ste fanúšikmi a tak už nemáte prehľad o novinkách, ktoré vás zaujímajú. Facebook totiž zmenil pravidlá, v ktorých zaradil príspevky len od priateľov a sponzorované príspevky od fanpage stránok.

Podľa týchto krokov sledovanie našich noviniek, informácií či akcií môžete sledovať i naďalej:

Celý článok...
 

Nová predajňa PLATERIÉ

Veľmi nás teší, že Vás môžme pozvať do novootvorenej predajne PLATERIÉ.

Mnohí z našich zákazníkov si priali tovar vidieť na vlastné oči, "ohmanať" si ho.

 

Celý článok...
 

Videonávod - Zabalenie úzkeho darčeka - časť 1.

   Ak darujeme dar na svadbe či na oslave, chceme, aby dar zaujal už zabalený a vyvoval záujem u obdarovaného :)  Je veľa spôsobov, ako dar zabaliť, aby bol krásny už v papieri.  A s jedným spôsobom sa s Vami oň podelíme.

 

Celý článok...
 

Svadobné blahoželania

   V dnešnej dobe kúpite rôzne blahoželania už priamo s napísaným veršom, kde sa len podpíšete. Ale vlastnoručne napísané blahoželanie je omnoho osobnejšie. Nájdite si v tejto uponáhlanej dobe pár sekúnd a vaším najbližším osobne napíšte pár milých riadkov.

   Pripravili sme Vám pár krásnych blahoželaní, ktorými sa môžete inšpirovať.

Celý článok...
 

Za LIKE na facebooku 3% zľava !

Stačí, ak dáte LIKE našej facebook stránke www.facebook.com/SvadobneDary/ 

a potom do objednávky v kolónke Poznámka napíšete:

LIK menoE + Vaše facebook

Celý článok...
 

Značka Ionia

   Spoločnosť Ionia v roku 2012 oslávila 40. výročie založenia. Samozrejme, história spoločnosti siaha oveľa ďalej, pretože Ionia je pokračovaním spoločnosti Kerameikos, ktorá bola založená už v roku 1909.

Celý článok...
 

Značka Bohemia Crystalite

   História sklárni vo Světlé nad Sázavou sa začala písať v roku 1967. Z tejto oblasti pochádzajú prvé zmienky o sklárskej výrobe už z konca 16. storočia. Vlastná prevažne ručná výroba začala v roku 1970.

Celý článok...
 

Značka Karlsson

   Značka Karlsson sú preslávené holandské hodiny, ktoré sa predávajú po celom svete.  V roku 1999 sa Karlsson sa vybrali spoločnou cestou s mnohými holandskými či medzinárodnými dizajnérmi. A v súčasnej dobe sa značka Karlsson stala medzinárodne uznávanou značkou hodín.

Celý článok...
 

Značka Zwilling

   Prvotriedna kuchyňa si žiada prvotriedne vybavenie.
 
   Zwilling J.A. Henckels je najstaršou a zároveň modernou solingenskou firmou, osvedčujúca sa svojou profesionalitou a výnimočnosťou, a ktorá používa inovatívne technológie. 
Celý článok...
 

Značka Mauviel

   V roku 1830 v normandskom meste Villedieu-les-Poeles nazývané aj „mestom hrncov“ založil Ernst Mauviel spoločnosť na výrobu medeného riadu. Už od začiatku sa Mauviel etabloval ako výrobca pre profesionálov a jeho riady by ste našli v tých najslávnejších reštauráciách s michelinskými hviezdami. 

Celý článok...
 

Značka Wesco

   Nemecká dôkladnosť, tá najkvalitnejšia oceľ a krásny design - to je skrátka  Wesco.

Celý článok...
 

Mixéry Bamix

   Bamix je úplne prvý ponorný mixér, ktorý vznikol v roku 1954 vo švajčiarskom meste Mettlen. 
Dnes je jediným ponorným mixérom, ktorý je vyrábaný výhradne v Európe!
Celý článok...
 

Cremesso kávovary

   Úspešný koncept švajčiarskych kapsulových kávovarov Cremesso predstavuje novú generáciu svojich vysoko výkonných prístrojov.

Celý článok...
 

Značka KitchenAid

   Spoločnosť KitchenAid bola založená v roku 1919 v Spojených štátoch. V dobe, keď sa ešte len rozvíjala elektrina bola firma číslom jedna v domácich aj v profesionálnych kuchyniach a to zostáva dodnes. 

Celý článok...
 

Značka Opinel

   Spoločnosť Opinel začala ako rodinná firma v roku 1800. Joseph Opinel v roku 1890 vyrobil prvý nôž. Nože OPINEL sú známe svojou kvalitou, spoľahlivosťou a jednoduchým dizajnom. 

Celý článok...
 

Značka Peugeot

   Francúzska značka Peugeot má počiatky už v roku 1810. Ako prvé začala vyrábať pílky  a neskôr si zákazníci pod touto značkou mohli kúpiť korzety, bicykle, šijacie stroje, autá, mlynčeky na kávu, mlynčeky na korenie a sôľ...

Celý článok...
 

Parfumové lampy Lampe Berger

   Katalytické lampy od francúzskeho výrobcu Lampe Berger sa používajú na čistenie a parfumovanie vzduchu v interiéroch už od roku 1898. Na rozdiel od klasických aromalámp, fungujú lampy od Lampe Berger na princípe katalytickej oxidácie - teda procesu horenia bez prítomnosti plameňa a to vďaka patentovanému kahanu.
Celý článok...
 

Značka Ritzenhoff & Breker

   „Našou vášňou je krása vášho domova: Riad, kuchynský riad a bytové doplnky a dekorácie - môžeme poskytnúť presne to, čo hľadáte“, je motto spoločnosti Ritzenhoff & Breker, ktorá je jedným z lídrov na trhu, pokiaľ ide o prestretý stôl, domáce a kuchynské doplnky. 

Celý článok...
 

Značka Silit

  Spoločnosť Silit bola založená v roku 1920 v Nemecku a v dnešnej dobe predstavuje jedného z najvýznamnejších špičkových výrobcov moderného kuchynského vybavenia, kuchynského náradia a ďaľších potrieb pre jednoduché varenie.

Celý článok...
 

Značka Zassenhaus

  Spoločnosť Zassenhaus vznikla v roku 1867. Už od samotného začiatku kládla tie najvyššie nároky na funkčnosť a kvalitu svojich výrobkov. Jedinečnosť produktov je daná ich skvelým spracovaním. Korene firmy siahajú do mesta Schwelm, ale v priebehu rokov sa dostali do Solingenu.

Celý článok...
 

Značka Philippi

 Jan Philippi založil vlastné podnikanie v Hamburgu v roku 1992. Pri zakladaní firmy sa riadil heslom "redukciou k základu". Predáva len to, čo je drahé jeho srdcu a za jeho menom stojí výnimočný dizajn. Má zmysel pre módne sofistikovanú klientelu.

Celý článok...
 

Značka Paul Wirths

  Značka Paul Wirths Bestecke je na trhu viac ako 80 rokov. Bola založená v Solingene ako firma zaoberajúca sa brúsením a obrábaním ocele pre výrobu príborov. Keď v roku 1951 Gustav Röhrig vstúpil do spoločnosti, rozšírili sa medzinárodné obchodné siete. 

Celý článok...
 

Značka Küchenprofi

   Spoločnosť Artur Schmitz bola založená v apríli roku 1923. Špecialitou starého otca dnešnej rodiny bola gastronómia. S potrebnými zručnosťami previedol úspešnú spoločnosť obdobím vojny.

Celý článok...
 

Značka Cilio

   Spoločnosť bola založená v roku 1993 v Solingene. Od svojho založenia kladie veľký dôraz na kvalitné materiály, remeselné skúsenosti a vynikajúce priemyselné spracovanie s dokonalou všestrannosťou. Dizajn výrobkov značky Cilio je inšpirovaný talianskou kávovou kultúrou a životným štýlom Stredomoria.

Celý článok...
 

Značka ChessBaron

  ChessBaron sa zo všetkých síl usiluje o vysoko kvalitné ručne vyrezávané šachové súpravy. Šachové produkty s takouto úrovňou kvality sú stále vzácnejšie a vzácnejšie v tomto konzumnom svete. 

Celý článok...
 

Značka Royal Scot Crystal

   Royal Scot Crystal je lídrom medzi výrobcami krištáľu s povesťou výroby tých najkvalitnejších produktov britského ručne brúseného krištáľu. Generálny riaditeľ spoločnosti je súčasťou tohto prestížneho priemyselného odvetvia už 30 rokov a spoločnosť prevzal po svojom otcovi, ktorý v tomto odvetví pôsobil celý svoj pracovný život. 

Celý článok...
 

Značka Soft Cotton

  Soft Cotton je registrovaná ochranná známka spoločnosti, ktorá vyrába froté uteráky a župany od roku 1987 vo svojej továrni o rozlohe 53.000 m2 s 1500 zamestnancami. V roku 1987 vstupuje spoločnosť na svetový trh a orientuje sa na export. 

Celý článok...
 

Značka Maxwell & Williams

   Rozsah zbierky bytových doplnkov austrálkej spoločnosti Maxwell & Williams je veľmi rôznorodá. Unikátne kolekcie z akrylu, keramiky, skla či z nerezu zahŕňajú celé spektrum bytových a kuchynksých doplnkov. 

Celý článok...
 

Značka NeXtime

  V roku 1970 manželia Frieoví (rodičia súčasného generálneho riaditeľa Alaina Friea) založili spoločnosť Alma (predchodcu tejto spoločnosti). V tom období hodinársky priemysel bol zameraný hlavne na krásne a ručne vyrábané mechanické hodiny.

Celý článok...